vÝUKA SÓLOVÉHO ZPĚVU

Hudební školka "Na dvorku" nabízí výuku sólového zpěvu jak dětem, tak také dospělým.

Sólový zpěv pro děti je určen pro zájemce od 4 let. Výuka je zaměřena na rozvoj melodičnosti, rytmu, správnou artikulaci, dýchání a základy vystupování. Hlas dítěte je veden odborným pedagogem s ohledem na jeho křehkost a jedinečnost. Hudební repertoár je vybírám dle hlasových možností ale i  přání žáka. Sólovým zpěvem je myšlena výuka pro jednotlivce. Je ale také možné pracovat ve skupině. Hodiny zpěvu vyučuje absolventka plzeňské konzervatoře s více jak 14letou praxí.

Sólový zpěv pro dospělé je určen každému, kdo rád zpívá. Věk není rozhodující. Ať už se jedná o studenty pedagogických škol ( příprava na hudební zkoušky, příjímací řízení atd.) nebo o občasné hudebníky či úplné začátečníky. Hudební vzdělání nabízí škola také jako možnost doučování či získávání nových informací pro všechny věkové kategorie. Sólovým zpěvem je myšlena výuka pro jednotlivce. Je ale také možné pracovat ve skupině.Hodiny zpěvu vyučuje absolventka plzeňské konzervatoře s více jak 14letou praxí.

KONTAKTUJTE NÁS

CENA

Jedna vyučovací hodina má 45 minut.

• 200 Kč / hodina

TERMÍNY KURZŮ